Читать книгу Три хрестики Аліє

Три хрестики Аліє

Книга Три хрестики Аліє, автор Довгопол Наталія . Русская версия онлайн книги представлена в открытом доступе для чтения на мобильном телефоне или пк. Бесплатная библиотека Read-book-online.com - полные версии популярных, классических или новых книг в разных категориях онлайн бесплатно можете читать прямо здесь.
5 review
Читать
Життя Аліє Ханим безтурботне та розмірене: дочка турецького намісника в Криму й колишньої полонянки з України звикла до розкошів та пестощів. Але раптово для Аліє все змінюється після зустрічі з засудженим до страти козаком Лукашем… У руках Аліє опиняється хрестик, який дівчина обіцяє передати його матері в Київ. Обираючи між гаремом турецького хана та романтизованою в маминих розповідях Україною, Аліє наважується втекти з дому в пошуках нової долі. Які ж пригоди чекають юнку на незвіданому досі шляху?..
Grade 
alex_miledi
2021-01-18

Три хрестики Аліє

Душе вишуканий твір. Він захвачує уже з першого рядка і ти поринаєш у казковий світ минулого, де відображені найгірші і найкращі якості людської сутності, і дай вам всім Бог, щоб у вашому житті так як і в цій книжці завжди перемагали любов і гідність.

Оставьте свой отзыв !